Libri i vizitorëve (Libri i miqve)

Këtu, në këtë faqe, jeni të lutur, ju që keni shkelur në këtë cep të internetosferës, që të lini një shenjë tuajën, qoftë një firmë (Emër Mbiemër), një frazë apo një përshëndetje. 

  • Mund të ketë javë apo muaj vonesë, por të gjitha shënimet tuaja do të botohen, në rend kronologjik.

—————————————————————————————-

—————————————————————————————-

**  * * *  **

Mesazhe:

Urime
Brigjilda 13 Janar, 2013

Ka shume informacione te domosdoshme dhe te bukura ketu.
Kristi 15 Janar, 2013 

Urime dhe faleminderit per informacionet, dhe pse duhet shume per t’i mesuar. Une, sonte vura re dhe lexova shume tek faqja juaj, faleminderit – persona te tille duhen ne token tone.
Gjithe te mirat dhe respekte
Anila 23 Janar, 2013

FALEMINDERIT PER INFORMACIONET DHE PAFUNDESISHT FALEMINDERT  PER KOHEN TUAJ . UNE E QUAJ NJE KONTRIBUT  QYTETAR. SA MIRE DO TE ISHTE,  SECILI NGA NE TE PERFIHEJ NGA KY INVESTIM FALAS PER SHOQERINE TONE. JU UROJ SHENDET DHE PAQE  PER JU.
LINDITA 29 Janar, 2013

Urime,
edhe pse deri me sot nuk kam mundur te them nje gje te till tani e them nga zemra, se njerez si ju i duhen kombit.
Irena 1 Shkurt, 2013

Si studente biologjie kjo eshte nje ndihmese e madhe per mua.Ju falenderoj e uroj te keni sukses per me tej.
Gjithe te mirat !
Ela 2 Prill, 2013

SUPER, ASKUND SPO GJEJA INFORMACIONIN E DUHUR DERI SA KLIKOVA TE KJO FAQE. VERTETE SHUME FALIMINDERIT.
KESHTU VAZHDONI!
AMELA 8 Prill, 2013

Pershendetje per ju te nderuar qe e mirembani kete web faqe ,ka shume materiale te mira … faleminderit dhe suksese e pune te mbar …
Xheti 18 Prill, 2013

Pershendetje,
Ju pergezoj per punen tuaj te bere deri tashti dhe uroj qe ne kete kjo pune te pasurohet edhe me te dhena te tjera. une lexova disa kategori ne trajtesat qe ju keni paraqitur dhe me beri pershtypje profesinalizmi dhe saktesia e te dhenave. Ju uroj shendet dhe pune te mbare.
Josifi 5 Qershor, 2013

Jini vertet te mbrekullushem me informacionin qe na jepni.
Genti 22 Gusht, 2013

Përshëndetje.
Ndonëse me vëmendje e shikova e tërë opusin”letrar’e të natyrave të ndryshme ”mitologjike,bëra një eskirsion të gjatë duke e lexuar faqe për faqe të gjitha profilet e botës së artit dhe të shkencës.ishte knacësi dhe do jem e pranishëm edhe në vazhdimësi. duke e lexuar dhe rilexuar…me respekt” Zana Pira. Kosovë’
Zana 23 Gusht, 2013

pershendetje
Ervin 24 Tetor, 2013

Kjo me te vertete qe eshte nje faqe qe meritone te behet bookmark, per ta vizituar gjithnje sa her hapet interneti.
Falemnderit per infot!
Turi, Elbasan
Turi 26 Tetor 2013

Eshte nje faqe mjaft interesante.Ne vend, qe te merresh me gjera boshe ,ku shumica ne Fb shkruajne,pra nje kohe e humbur kot,lexo ketu.Faleminderit.
Jeta 03/11/2013

Faqe e mrekullueshme me informacione teper te dobishme ,te ndihmon shume!! thanks to the writter
Sarah Qamo 13/11/2013

Urime,
Informacione interesante dhe te nevojshme per lexuesit e kesaj faqe
 Xhoi Koxhaj 14/11/2013

Emri: E dua familjen time
Komenti (mesazhi): Jap jeten per familjen time
12/02/2014 

Emri: rovi
Komenti (mesazhi): me te vertete informacion shume i rendesishem per cdo njeri
 12/03/2014

Emri: Anxhelo
Komenti (mesazhi): Jam Anxhelo dhe jam i nderuar qe mund te shkruaj emrin tim ne kete liber virtual…
14/03/2014

Emri: Sara
Komenti (mesazhi): 🙂
16/03/2014

Emri: Margarita
Komenti (mesazhi): Te sakta informacionet  .
21/03/2014

Emri: yllka gjocaj
Komenti (mesazhi): faleminderit per info.
27/04/2014 

Emri: hesatbmq
Komenti (mesazhi): Pergezime,
Po perktheja nje material  qe ka te beje me modifikimin e histoneve si ndryshime molekulare epigjenetike, dhe kerkoja fjalen metilim ? nuk isha i sigurte klikova dhe gjeta faqen e juaj, goxha pune,
Ju lumte
07/05/2014

Emri : Flamur Sahitolli
Komenti (mesazhi): Suksesee  Super Blog…  Enciklopedi e vertet…
26/06/2014

Emri : Alba
Komenti (mesazhi): Informacione goxha interesante
17/09/2014

Emri : memi
Komenti (mesazhi): na ndihmoni shum dhe per kete ju falenderoim
30/11/2014

Emri : Sindi CAHANI
Komenti (mesazhi): E adhuroj vertete menyren tuaj te shtjellimit te anatomise se trupit te njeriut.
Vertet e sakte, interesante dhe zbavitese.
08/12/2014

Emri : Blerina Elena Dhrami
Komenti (mesazhi): pershendetje ju uroj shume sukses dhe fat …. jam shume e lumtur qe ky blog ekziston dhe po lexoj cdo material shkencor dhe mjekesor sidomos mjekesor pasi jam shume e apasionaur dhe studioj mjekesi…. ju falenderoj qe ekzistoni …. dhe do te jem nje vizitore e perditshme e ketij blogu keshtu qe ju kerkoj ndjese nese behem e bezdisshme.
07/01/2015

Emri : rita
Komenti (mesazhi): very nicee
20/01/2015

Emri : nevila
Komenti (mesazhi): Shume faleminderit pasi cdo informacion ketu eshte i vlefshem,dhe i gjindshem per te gjithe studentet.Informacion i detajueshem ate qe te gjithe kerkojme per te zgjeruar njohurite tona.Faleminderit perseri.
21/01/2015

Emri : xhelal
Komenti (mesazhi): ju falenderojme shume per informacionet qe po marim per te plotesuar disa kredite qe kemi manget
24/01/2015

Emri : Ann
Komenti (mesazhi): Informacion i bollshem per te gjithe!! Kerkova rreth rehabilitimeve fizioterapeutike apo Fizioterapise dhe nuk kishte info, do te ishte mire sikur te plotesohej blogu dhe nga kjo fushe.
30/01/2015

Emri : Arbnor
Komenti (mesazhi): Ju lumte per shkrimet, ne pergjithsi me pelqyen. Vazhdoni me kete tempo te punes. Gjithe te mirat! P.S Sapo ia bera Bookmark kesaj faqe!
05/02/2015

Emri : suela
Komenti (mesazhi): Eshte nje faqe vertet shume e mire e cila te ofron info mbi fusha te ndryshme. Do te ishte shume mire nese do te kishte edhe studime shkencore rreth problemeve sociale te ndryshme :). Urime dhe vazhdoni keshtu.
12/07/2015

Emri : Pavli Qesku
Komenti (mesazhi): Po kerkoja tekst te besueshem e te pranueshem me shpjegim per cka asht ATP-ja ne biologji. Flmnd. E gjeta te faqja juej. Asht kenaqesi. Per kureshtje, a mund te me thoni dicka per veten tuej?
06/10/2015

Emri : Mimoza
Komenti (mesazhi): Me duket nje ndihmese e cmuar per te gjithe, pasi edhe per ata qe nuk kane studiuar ne kete fushe gjuha e perdorur eshte e thjeshte dhe e kuptueshme. Te besh gjera te tilla  te vlefshme free ne kete kohe tregon bote shpirterore te pasur , pervec se pajis te tjeret me njohuri shkencore percjell dhe nje mesazh te bukur te shpirtit ate te miresise qe duhet te transmetojme sa te jete e mundur ke njerit-jetri. Faleminderit .
16/10/2015

Emri : Eurona
Komenti (mesazhi): Me pelqen shume dhe me inforomon per cdo gje qe dua te di Faleminderit shume !
04/11/2015

Emri : ninjabinja
Komenti (mesazhi): pershendetje
22/11/2015

Emri : Bora
Komenti (mesazhi): Ne kete faqe gjej informacione te domosdoshme e mjaft te dobishme.Shumicen e informacioneve apo artikujve te ndryshem i lexoj me shume prej kuriozitetit qe besoj se cdo njeri e ka thelle ne vetvete.Nese Bota do te ishte e mbushur me persona te tille si ju atehere cdo gje do te shihej ne nje kendveshtrim krejt ndryshe e me bukur e terheqes.
28/01/2016

Emri : m.lekaj
Komenti (mesazhi): You are the best.keep going like this.
07/02/2016

Emri : Franceska Marku
Komenti (mesazhi): Informacion shum i mire dhe i nevojshem ,faleminderit !
13/04/2016

Emri : alisja
Komenti (mesazhi): Shm bukur Po persa i perket ppershtatjes se kafsheve strukturore dhe te sjelljes a ka ndonj informacion
30/04/2016

Emri : blerton
Komenti (mesazhi): Te sakta informacjonet
12/09/2016

Emri : anxhi
Komenti (mesazhi): me pelqen shume eshte noizi
12/10/2016

Emri : Albana
Komenti (mesazhi): Informacion i vlefshem
16/10/2016

Emri : Shukrije
Komenti (mesazhi): Ka nevoje per materiale me te gjera shkencore sidomos Pediatri.
25/11/2016

Emri : mia
Komenti (mesazhi): ka informacionte te bukura
08/12/2016

Emri : kastriot
Komenti (mesazhi): me pelqen shume menura se si eshte sistemuar materiali
27/02/2017

Emri : Sophie
Komenti (mesazhi): E gjeta blogun e juaj gjatë kërkesës së përkthimeve dhe e regjistrova në Favoris. Më vjen mirë që është një blog racional dhe mjaft praktikë në gjuhën shqipe.
Super. Vetëm vazhdoni.
13/06/2016

Emri : Ledi
Komenti (mesazhi): Hello
Blogu asht teper interesant dhe autori duket goxha kurioz ne sensin si misterioz… gje qe u jep edhe me shume peshe shkrimeve dhe shpjegmeve sepse asht e qarte se nuk ka asnje interes vetpromocional. E respektoj shume si lexuese kete gje.
Me respekt Ledi.
21/06/2017

Emri : Zigi5
Komenti (mesazhi): blogu eshte shume interesant. po me pelqejne sidomos kto shkrimet mbi psikologjike evulucionistike. vazhdo keshtu. faqe elite.
12/08/2017

Emri : Florjan
Komenti (mesazhi): kEEP oN
08/10/2017 at 20:35

Emri : L
Komenti (mesazhi): Lejla
05/01/2018 at 15:57

Emri : Giovanni mastoras
Komenti (mesazhi): Uriiiiiiìime
12/03/2018 at 17:41

Emri : alush
Komenti (mesazhi): shum mire
06/06/2018 at 00:36

Emri : Agime
Komenti (mesazhi): E pelqeva togfjaleshin ne kllapa (Libri i miqve).
10/08/2018 at 04:02

Emri : adea
Komenti (mesazhi): ne kete faqe kam gjetur shum informacione te rendesishme , ju faleminderit
19/10/2018 at 01:11

Emri : rejan omer
Komenti (mesazhi): eshte shume praktik
25/03/2019 at 23:08

Emri : Bertian
Komenti (mesazhi): FAQJA eshte super e mire, Nje blog elitar ne internetin shqipfoles. Autori ka nje horizont teper te gjere, duket qe eshte njeri i kulturuar dhe i mesuar. Respekte. Eshte kenaqesi te lexosh.
13/09/2019 at 11:56

**   * * *   **