Rinstinkt blog gjatë vitit 2013

Rinstinkt blog gjatë vitit 2013

Disa statistika mbi Rinstinkt Blog

Rinstinkt Blog, gjatë vitit 2013 është parë 240,000 herë. Gjatë vitit blogu ka patur 215 postime të reja, duke e pasuruar edhe më arkivën e blogut, ku tanimë gjenden 635 postime.

Dita me më shumë vizita ka qenë 5 Nëntori me 1,607 vizita.

Numra... numra... numra

Numra… numra… numra

Nga erdhën vizitorët e Rinstinkt Blog gjatë vitit 2013?

Statistikat e WordPress-it më thonë se vizitorët dhe lexuesit e mi kanë ardhur kryesisht nga tre vende: Shqipëria (182,755), Kosova (19,089) dhe Maqedonia (15,468). Ndjekin vende të tjera europiane në të cilat jetojnë shqiptarë, si Italia (5,543), Gjermania (3,263) dhe Greqia (1,726).

Klikime... klikime... klikime

Klikime… klikime… klikime

Rinstinkt Blog aktualisht ndiqet nga mbi 400 persona, rreth 300 prej të cilëve nëpërmjet Facebook-ut (pjesa tjetër nëpërmjet postës elektonike dhe e-mail-it).

Advertisements

2 mendime mbi “Rinstinkt blog gjatë vitit 2013

Lini një koment

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s