Arsyeja në shesh (2) – Milano 21 prill

Studentë dhe kërkues shkencorë të Universitetit të Milanos, në protestë paqësore.

Studentë dhe kërkues shkencorë të Universitetit të Milanos, në protestë paqësore kundër aktivist-huliganëve animalistë që një ditë më parë (20 prill) mësyn departaentin e farmakologjisë duke shkaktuar dëme prej qindra mijëra eurosh.

Lini një koment

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s