Qeliza pankreatike (e pankreasit)

Mikroskopi ekektronike dhe skemë ilustruese e një qelize pankreatike (të pankreasit)

qeliza e pankreasit

Qeliza pankreatike

 

—————————————————————————————————————–

Një mendim mbi “Qeliza pankreatike (e pankreasit)

  1. Pingback: Pankreasi | instinkt

Lini një koment

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni / Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni / Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni / Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni / Ndryshoje )

Po lidhet me %s